Tradīcijas

Dzejas dienas “Rūķītī”

 28.09.2017

 Septembra otrajā nedēļā jau tradicionāli “Rūķītī” noris dzejas dienas. Paši lielākie “Rūķīša” audzēkņi dodās uz bērnu bibliotēku “Zīlīte”,lai kopā ar bibliotēkārēm iepazītu dzejas pasauli jaunākajās bērnu dzejas grāmatās, bet 5-6 gadus vecie bērni iet ekskursijā pie Raiņa pieminekļa, lai noliktu ziedus un skandētu Raiņa dzeju. Šogad grupas “Kamenītes” 6-7 gadus vecie bērni kopā ar savām skolotājām un vecākiem iesaistīsies bērnu žūrijā, izlasot un vērtējot 6 dažādu autoru grāmatas. Tas būs interesants un krāsains piedzīvojums neparastajā grāmatu pasaulē!

Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī” Dzejas dienas “Rūķītī”


Dzejas dienas “Rūķītī”

Zinību diena Rūķītī

 14.09.2017

 1.septembra rīts ikvienam, kurš vēra iestādes vārtiņus, kļuva pārsteigumiem pilns. Pie ieejas viņu gaidīja rūķi, lai rotaļājoties sveiktu Zinību dienā. Katram tika krāsains “rūķu” zīmulis, lai varētu iekrāsot raibas un krāsainas dienas “Rūķītī”. Pēc brokastu laika visa “Rūķīša” saime pulcējās uz dziesmām un rotaļām Rūķu sētā,lai kopā ar Gribulīti ciemotos pie Gudrības mātes, bet vēlāk zīmētu uz asfalta savus vasaras piedzīvojumus, sportotu, burtotu un skaitītu… Jaunais mācību gads “Rūķītī” sācies prieka pilns!

Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī


Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī Zinību diena Rūķītī