Pieredze

Skolotājas dāvā prieku bērniem

 10.12.2018

 Sveicot “Rūķīti” 50 dzimšanas dienā, 2018. gada 16. un 18.oktobrī, mūsu bērnudārzā notika teātru izrādes, kur režisoru, aktieru un dekoratoru lomā iejutās pedagogi.

 16. oktobrī notika leļļu teātra pirmizrāde jaunākā un vidējā vecuma bērniem ”Astainīšu jautrā diena, bet ” 18.oktobrīnotika izrāde vecāko un sagatavošanas grupu bērniem „ Zaķis un viņa draugi.” Skatītāji guva neaprakstāmas izjūtas atbalstot aktierus ar aplausiem un smaidiem, kā arī dzīves gudrību par labā uzvaru pār ļauno. Pēc izrādēm katra grupas bērni saņēma dāvanu un svētku kliņģeri, lai nosvinētu “Rūķīša” dzimšanas dienu godam! Daudz laimes “Rūķīti”!!!

Eiropas valodu diena “Rūķītī”

 10.12.2018

 Eiropas valodu diena ir ikgadējs pasākums, kas notiek 26.septembrī, un tajā cildina valodu daudzveidību visā Eiropā. Veicinot kultūras un valodu daudzveidību, kā arī mudinot bērnus apgūt svešvalodas Daugavpils pilsētas 24. pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķītis” 26. septembrī 6-7 gadus vecie audzēkņi pulcējās zālē uz Eiropas valodu dienai veltītu pasākumu. Pasākumā piedalījās „Rūķīša” audzēkņi, skolotājas un vācu valodas skolotāja Vija Baļeva. Bērniem bija iespēja ieklausīties valodu skanējumā, atpazīt vārdus un frāzes jau dzirdētajās valodās, kā arī gūt iedvesmu apgūt vācu valodu padziļināti.

 Skolotāja Vija Baļeva bija sagatavojusi bērniem interesantas spēles un rotaļas, kurās bērni spēja parādīt jau apgūtās vācu valodas zināšanas, prasmes un papildināt vārdu krājumu ar jauniem vārdiem vācu valodā. Nobeigumā bērniem tika piedāvāts noskatīties video ar dziesmu, kuru bērni dziedāja, rādot kustības.